Saturday, August 25, 2012

september ELLE


September issue ELLE was mainly about fashion for next period (fall/winter). There was a plenty of interesting articles. About fashion or about make-up. In and article was six styles for fall. These two interested me. (SEXY RETRO, IN THE ARMY)

Záříjnové vydání ELLE bylo vcelku o módě pro následující období (podzim/zima). Bylo zde spoustu zajímavých článků. Z článků mě nejvíce zaujaly: Jak vypadat dobře na facebooku? (str. 112),  Tajné triky expertů (str. 162), Jak se zbavit starých zvyků? (str. 180) a samozřejmě všechny články o nadcházejících trendech. 

V jednom z článků o módě se objevilo 6 stylů pro podzim mě zaujaly tyto dva. (SEXY RETRO, IN THE ARMY)

For fall:
New trends for autumn are coats, belts, boots, doctor bags, long skirts, 3/4 trousers, collars, trousers suit and short jackets. Wear for fall dark colors. Big trend are glittering rhinestones on clothing.

For September:
September have to be month of leave-taking with summer and with holidays. For september probably will be specific exotic colors, corals and much figured things.

Pro podzim:
Novými trendy pro podzim se stanou kabáty, pásky, vysoké boty, doktorské brašny, dlouhé sukně (popř. nad kolena), 3/4 kalhoty, límečky, kalhotové kostýmy a krátká saka. Barvy volte pro podzim tmavých odstínů. Velkým trendem jsou také třpytivé kamínky na oblečení.

Pro září:
Září má být měsícem, kterým se loučíme s létem a s prázdninami. Budou se prý nosit exotické barvy, korálky a hodně vzorované věci. 

What interested me? From clothing I like more these shirt and these moccasins. And from article I remeber the most these free blogs: garancedorecupcakesandcashmere and thepinkpeonies.

Co mě zaujalo? Z oblečení asi nejvíce tato košile a tyto mokasíny na obrázku. A z článků jsem si nejvíce zapamatovala tyto tři módní blogy: garancedore, cupcakesandcashmere a thepinkpeonies.

No comments:

Post a Comment